Aktualności
Obszar: województwo mazowieckie
Ważność: od 2015 -10-27 21:00:00 do 2015 -10-28 10:00:00
Przebieg: Na przeważającym obszarze województwa prognozuje się wystąpienie mgły ograniczającej widzialność do 100 m.
Prawdopodobieństwo: 90%
Uwagi: Brak.
Zapraszamy na „Tydzień Przedsiębiorcy”, organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w terminie od 23 do 27 listopada 2015 r. Klienci ZUS będą mogli zasięgnąć specjalistycznych porad z zakresu ubezpieczeń społecznych, porad innych instytucji, np. urzędów skarbowych oraz wziąć udział w seminariach tematycznych, które odbędą się w terenowych jednostkach ZUS.
Załącznikiwięcej
9 października odbył się rajd rowerowy do Budzisk organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jednorożcu. Łącznie w imprezie brało udział około 30 osób.
O godz. 11:00 wyruszyliśmy spod biblioteki na miejsce docelowe. Po wielu przygodach wszyscy szczęśliwie dotarliśmy na miejsce, gdzie odbyły się ciekawe konkursy z nagrodami.
Po zapoznaniu się ze ścieżką edukacyjną, uwiecznianiu krajobrazu oraz zmaganiach sportowych, mogliśmy posilić się przy ognisku dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Parciaki i Biblioteki Publicznej w Jednorożcu.
Impreza zakończyła się o godz. 14. Zwartą grupą ruszyliśmy do Jednorożca.
Wszyscy wróciliśmy z rajdu zadowoleni, uśmiechnięci i z podekscytowaniem, pytaliśmy organizatorów o kolejną wyprawę. To było niezapomniane przeżycie i z pewnością weźmiemy udział w jeszcze niejednej takiej imprezie.
Tekst i zdjęcia: Uczestnicy Rajdu uczniowie z I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Jednorożcu.
Organizatorzy Rajdu pragną serdecznie podziękować: Panom Policjantom z Posterunku Policji w Jednorożcu, Nadleśnictwu Parciaki, Gminnemu Zakładowi Usług Komunalnych oraz opiekunom za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji naszego przedsięwzięcia. No i oczywiście naszej wspaniałej młodzieży za sportowe, koleżeńskie i odpowiedzialne zachowanie podczas rajdu-DZIĘKUJEMY J





zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)