Przejdź do treści
! UWAGA !
-

Skład Rady

Skład Rady

 

Skład Rady Gminy

 

 

1. Bruździak Włodzimierz - Żelazna Rządowa   w.bruzdziak@jednorozec.pl
           
2. Płodzicka Aldona - Parciaki   a.plodzicka@jednorozec.pl
           
3. Brzozowy Józef - Budy Rządowe   j.brzozowy@jednorozec.pl
           
4.  Więcek Janusz    Lipa   j.wiecek@jednorozec.pl
           
5. Piotrak Teresa - Jednorożec  Wiceprzewodnicząca Rady Gminy t.piotrak@jednorozec.pl
           
6. Gołota Urszula Janina - Ulatowo-Pogorzel  

u.golota@jednorozec.pl

           
7. Pęczkowska Marta - Drądżewo Nowe   m.peczkowska@jednorozec.pl
           
8. Koper Renata - Jednorożec   r.koper@jednorozec.pl
           
9. Majewski Karol - Olszewka   k.majewski@jednorozec.pl
           
10. Popiołek Lucyna - Kobylaki-Konopki   l.popiolek@jednorozec.pl
           
11. Czachowska Monika - Jednorożec   m.czachowska@jednorozec.pl
           
12. Sędrowski Leszek - Małowidz   l.sedrowski@jednorozec.pl
           
13. Wójcik Cezary - Jednorożec  Przewodniczący Rady Gminy c.wojcik@jednorozec.pl
14. Sobolewski Tadeusz  

Stegna

  t.sobolewski@jednorozec.pl

15.

Więcek Katarzyna
- Połoń   k.wiecek@jednorozec.pl
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
wyszukiwarka
szukaj


bip










system informacji przestrzennej

segregacja odpadów

EKO informacje

gminna komisja roziwiązywania problemów

apteka
 
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2018
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.