Przejdź do treści
! UWAGA !
|
Jesteś tutaj

Informacja Wójta Gminy Jednorożec o organizacji bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Informacja Wójta Gminy Jednorożec o organizacji bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
2024-03-26
Obrazek Na podstawie art. 37f ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (tekst jednolity  Dz.U. z 2023 r. poz. 2408) wójt gminy wiejskiej w dniu wyborów organizuje bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania (jeżeli w ramach tej gminy nie funkcjonuje w dniu wyborów publiczny transport zbiorowy albo najbliższy przystanek komunikacyjny oddalony jest o ponad 1,5 km od lokalu wyborczego). W ramach gminnego przewozu pasażerskiego w godzinach głosowania odbywają się co najmniej dwa pełne kursy.
Mając powyższe na względzie Wójt Gminy Jednorożec informuje, iż w dniu wyborów do Rady Gminy Jednorożec, Wójta Gminy Jednorożec, do Rady Powiatu Przasnyskiego, do Sejmiku Województwa Mazowieckiego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. uruchomione zostaną na terenie Gminy Jednorożec niżej wskazane bezpłatne linie komunikacyjne, na trasie których w dniu głosowania odbędą się dwa pełne kursy wg rozkładów zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej kliknij tutaj. Powrót odbędzie się na tej samej trasie (autobus zatrzyma się na wymienionych w rozkładzie przystankach) – odjazd sprzed lokalu wyborczego.
 
Wójt Gminy Jednorożec
/-/ Krzysztof Andrzej Iwulski

 

Czytano: 56 razy
wyszukiwarka
szukaj