Przejdź do treści
! UWAGA !
-
Jesteś tutaj

Zapoznaj się z projektem Strategii „Obszaru Funkcjonalnego jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatów makowskiego, przasnyskiego, pułtuskiego”

Zapoznaj się z projektem Strategii „Obszaru Funkcjonalnego jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatów makowskiego, przasnyskiego, pułtuskiego”
2021-09-20
Obrazek Od początku 2021 roku trwają pracę nad Strategią Partnerstwa Terytorialnego, którego członkiem jest nasza gmina. Proces ma charakter wspólnej pracy, w której aktywni są przedstawiciele samorządów Partnerstwa. W toku przygotowywania dokumentu, w różnych etapach, zaangażowani w tworzenie strategii byli także przedstawiciele społeczności, liderzy lokalni, a nawet uczniowie starszych klas szkół ponadpodstawowych, którzy wyrażali swoje opinie i uwagi.
Teraz Rada Partnerstwa i Grupa Robocza prezentuje wstępny, roboczy projekt końcowego dokumentu. Zawiera on streszczenie opracowania diagnostycznego, misję, wizję, cele strategiczne i operacyjne oraz wskazania projektów strategicznych i uzupełniających, które maja wzmocnić rozwój Partnerstwa. 
Plik jest dostępny tu:

Strategia to pobrania (klik)

Zapraszamy mieszkańców do zgłaszania uwag. Jeśli ktoś z Państwa chciałby włączyć się ze swoimi sugestiami w proces opiniowania strategii zapraszamy do skorzystania ze specjalnego formularza:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZZ6ZEIjqLw5Kt4pksUOhnYJUMTdOWkszVkxKNFlSUzQ3WkVETTY4NFBDMS4u
 
To ważny moment, ale nie koniec naszej pracy nad dokumentami strategicznymi. Po przyjęciu Strategii będziemy wspólnie pracować nad wstępnymi analizami wykonalności najważniejszych wybranych do realizacji projektów, które wzmocnić mają nasz obszar funkcjonalny. Państwa głos jest ważny.
 
Wójt Gminy Jednorożec
(-) Krzysztof Andrzej Iwulski

 

Czytano: 256 razy
wyszukiwarka
szukaj