Przejdź do treści
! UWAGA !
|
Jesteś tutaj

Konkurs KRUS dla sołtysów

Konkurs KRUS dla sołtysów
2010-07-30

Dnia 27.07.2010 r. podczas sesji Rady Gminy Jednorożec odbył się Mazowiecki Konkurs wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii dla rolników i sołtysów, którego celem jest

 

Dnia 27.07.2010 r. podczas sesji Rady Gminy Jednorożec odbył się Mazowiecki Konkurs wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii dla rolników i sołtysów, którego celem jest upowszechnienie wśród rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych, a także zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Do konkursu polegającego na rozwiązaniu 15 pytań przygotowanych w formie testu przez KRUS przystąpiło 16 sołtysów. Po sprawdzeniu testów Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów:

I miejsce zajął Pan Jerzy Opalach – sołtys wsi Jednorożec

II miejsce zajął Pan Mariusz Kaczyński - sołtys wsi Drążdżewo Nowe

III miejsce zajął Pan Leszek Asfeld - sołtys wsi Ulatowo – Dąbrówka

Zwycięzcy otrzymali z rąk Kierownika PT KRUS w Przasnyszu Pana Sławomira Garlińskiego nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS.

Laureat I miejsca będzie reprezentował gminę w II etapie konkursu, etapie powiatowym i nie wykluczone że dotrze do etapu wojewódzkiego.

 

 

 

Czytano: 14738 razy
wyszukiwarka
szukaj