! UWAGA !
12 listopada dniem wolnym od pracy! W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U.2018.2117) informujemy, że w dniu 12 listopada 2018 r., tj. (poniedziałek) Urząd Gminy w Jednorożcu, Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Zespół Oświaty, Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu wraz z filiami, Szkoły Podstawowe i Przedszkole będą nieczynne.

Gminny Zespół Usług Komunalnych

Gminny Zespół Usług Komunalnych


Kierownik Zepołu: mgr inż. Krzysztof Nizielski
tel: (29) 751 83 66
e-mail: k.nizielski@jednorozec.pl; gzuk@jednorozec.pl


Pracownicy Gminny Zespół Usług Komunalnych:
Budynek Urzędu Gminy w Jednorożcu przy ulicy Odrodzenia 14:

Inspektor ds. rozliczania opłat egzekucji należności komunalnych i zasobów komunalnych
mgr Celina Merchel

pokój nr 7 (piętro)
tel. (29) 751 70 46 lub (29) 751 83 92 wew. 46
e-mail: c.merchel@jednorozec.pl
zastępstwo:
mgr Katarzyna Barłożek-Tworkowska
pokój nr 7 (piętro)
tel. (29) 751 70 39 lub (29) 751 83 92 wew. 39
e-mail: k.barlozek@jednorozec.pl

Inspektor ds. ochrony środowiska i gospodarki komunalnej 
mgr Iwona Wilga

pokój nr 7 (piętro)
tel. (29) 751 70 46 lub (29) 751 83 92 wew. 46
e-mail: i.wilga@jednorozec.pl


Inspektor ds.rozliczeń opłat komunalnych
mgr Jarosław Nizielski

pokój nr 14 (piętro)
tel. (29) 751 70 38 lub (29) 751 83 92 wew. 38
e-mail: j.nizielski@jednorozec.pl

Budynek Urzędu Gminy w Jednorożcu przy ulicy Zielonej 30:

Podinspektor ds. gospodarki komunalnej
mgr Mariusz Czaplicki

pokój nr 3 (parter)
tel. (29) 751 83 66
e-mail: m.czaplicki@jednorozec.pl

Inspektor ds. rozliczeń finansowych
mgr Justyna Kulesza

pokój nr 2 (parter)
tel. (29) 751 83 66
e-mail: j.kulesza@jednorozec.pl

Pomoc administarcyjna ds. gospodarki komunalnej
Dariusz Wilga

pokój nr 2 (parter)
tel. (29) 751 83 66
e-mail: d.wilga@jednorozec.pl



Inne stanowiska pomocnicze i obsługi: inkasent opłat lokalnych, kierowcy, opiekun dzieci i młodzieży, mechanik samochodowy, konserwatorzy wodociągów, konserwator oczyszczalni ścieków, robotnicy gospodarczy, rzemieślnik wykwalifikowany-elektromonter, sprzątaczki.
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2018
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.