Organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Jednorożec



FUNDACJE

 
1. Fundacja Dom Spokojnej Starości „Cyrenejczyk”
KRS 0000439695
06-323 Jednorożec,
 Żelazna Rządowa 23

STOWARZYSZENIA ZAREJESTROWANE W KRS

 
1. Stowarzyszenie – Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej
KRS 0000288716
 
06-323 Jednorożec,
ul. Odrodzenia 14
2. Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Jednorożcu
KRS 0000380933
 
06-323 Jednorożec,
ul. Odrodzenia 14
3. Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Sołectwa Lipa
KRS 0000508612
 
06-323 Jednorożec, Lipa 65
4. Kółko Rolnicze „Posilenie” w Drążdżewie Nowym
KRS 0000639163
 
06-323 Jednorożec,
Drążdżewo Nowe 44 A
5. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło w Jednorożcu
KRS 0000109884
 
06-323 Jednorożec,
ul. Odrodzenia 14
OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE
1. Ochotnicza Straż Pożarna w Jednorożcu
KRS: 0000175245
 
Jednorożec, ul. Warszawska 5, 06-323 Jednorożec
2. Ochotnicza Straż Pożarna w Budach Rządowych
KRS 0000180595
 
Budy Rządowe 39,
06-323 Jednorożec
3. Ochotnicza Straż Pożarna w Lipie
KRS 0000188135
 
Lipa, 06-323 Jednorożec
4. Ochotnicza Straż Pożarna w Małowidzu
KRS 0000254181
 
Małowidz, 06-323 Jednorożec
5. Ochotnicza Straż Pożarna w Olszewce
KRS 0000176244
 
Olszewka, 06-323 Jednorożec
6. Ochotnicza Straż Pożarna w Parciakach
KRS 0000183280
 
Parciaki 23, 06-323 Jednorożec
7. Ochotnicza Straż Pożarna w Połoni
KRS 0000172357
 
Połoń 73, 06-323 Jednorożec
8. Ochotnicza Straż Pożarna w Ulatowo-Pogorzeli
KRS: 000175701
 
Ulatowo-Pogorzel, 06-323 Jednorożec
9. Ochotnicza Straż Pożarna w Żelaznej Rządowej
KRS 0000204153
 
Żelazna Rządowa 26D, 06-323 Jednorożec

STOWARZYSZENIA ZWYKŁE

 
1. Stowarzyszenie Zielona Dolina Orzyca 06-323 Jednorożec,
Budy Rządowe 5
2. Koło Gospodyń Wiejskich w Jednorożcu 06-323 Jednorożec,
ul. Mazowiecka 1

KLUBY SPORTOWE

 
1. Ludowy Klub Sportowy „Mazowsze Jednorożec” Stowarzyszenie Kultury Fizycznej
 
06-323 Jednorożec,
ul. Odrodzenia 14
2. Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp”
 
Stegna, ul. Konwaliowa 15,
06-323 Jednorożec


ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE
"KALINA" – kierownik zespołu Pani Marianna Jakończyk
 "KURPIE" – kierownik zespołu Pani Stanisława Ferenc
"JUTRZENKA" – kierownik zespołu Pani Bożena Szulc
"MŁODE KURPIE" – kierownik zespołu Pani Barbara Nizielska
 
ZESPOŁY I GRUPY ARTYSTYCZNE
Orkiestra Strażacka – kierownik zespołu Pan Bogdan Jakubowski
Chór Parafialny – kierownik zespołu Pan Bogdan Jakubowski
Grupa Akrobatyczna „Salto” – kierownik zespołu Pan Zbigniew Chyliński