Międzynarodowy Dzień Dojazdu do Pracy Rowerem
Już w najbliższy piątek 15 maja -
Międzynarodowy Dzień Dojazdu do
Pracy Rowerem
Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy obchodzony jest w trzeci piątek maja
rokrocznie od 1956 roku.
Nieważne czy rowerem do pracy jeździsz codziennie od lat czy jeszcze
nigdy tego nie robiłeś. Tego dnia - jadąc do pracy/urzędu/szkoły
wybierz rower i zadbaj o własne zdrowie oraz środowisko.
Zapraszamy do dołączenia do ogólnoświatowej akcji!
Każdy mieszkaniec, który tego dnia przyjedzie do Urzędu Gminy w
Jednorożcu rowerem, by załatwić sprawę, otrzyma małą
niespodziankę.


