Dzień dojazdu do pracy rowerem
Pracownicy Urzędu Gminy również wzięli udział w akcji Dzień dojazdu do pracy rowerem, porzucając samochody na rzecz jednośladów.
Wy też możecie zadbać o nasze środowisko dołączając do akcji!
Przypominamy, że każdy mieszkaniec, który w dniu dzisiejszym przyjedzie do Urzędu Gminy w Jednorożcu rowerem, by załatwić sprawę, otrzyma małą niespodziankę.
Szanowni Mieszkańcy!
Serdecznie dziękujemy za dołączenie do akcji Międzynarodowy Dzień Dojazdu do Pracy Rowerem i za przybycie do naszego Urzędu rowerami, by załatwić swoje sprawy.
Wszystkim, którzy odebrali swoje niespodzianki - serdecznie gratulujemy.



