Życzenia z okazji Dnia Dziecka
Drogie Dzieci, Kochani Najmłodsi Mieszkańcy Gminy Jednorożec!
Z okazji Waszego najpiękniejszego święta – Międzynarodowego Dnia Dziecka – w imieniu własnym całego samorządu gminnego, składam Wam najgorętsze i najszczersze życzenia! Nasza gmina ma niezwykłą, baśniową nazwę, dlatego życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było właśnie takie – pełne magii, radości i wspaniałych przygód. Życzę Wam z całego serca niegasnącego uśmiechu na co dzień, odwagi do realizowania nawet tych najśmielszych marzeń oraz beztroskiej i bezpiecznej zabawy w gronie oddanych przyjaciół. Rozwijajcie swoje talenty, zachowajcie w sobie niezwykłą ciekawość świata i codziennie odkrywajcie coś fascynującego. Dziękuję Wam za to, że wnosicie w życie naszej lokalnej społeczności tyle energii, czystej radości i świeżości – to Wy jesteście dumą i przyszłością Gminy Jednorożec! Słowa uznania kieruję również do Waszych Rodziców i Opiekunów, życząc im niesłabnącej cierpliwości, dumy z każdego Waszego sukcesu oraz tego, by domowe ognisko zawsze przepełniała wzajemna miłość. Niech ten wyjątkowy dzień będzie dla Was pełen słodkości, niespodzianek i wspaniałej zabawy!
Z radosnym pozdrowieniem
/-/ Krzysztof Nizielski
Wójt Gminy Jednorożec

