Dodane 2017-10-17 11:26:41
Szanowni mieszkańcy,
Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla niejednego mieszkańca naszej gminy, a w szczególności dla Pana Sylwestra Pietrzaka, wszystko to za sprawą koncertu charytatywnego. Całe wydarzenie rozbudziło w biorących udział w koncercie bardzo dużo pozytywnej energii. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym niecodziennym przedsięwzięciu i wesprzeć finansowo w kwocie 1000zł Pana Sylwka.
Gratuluję końcowego finansowego efektu, cieszę się, że przekazany dar na licytację w postaci flagi Gminy Jednorożec zasilił choć w części zgromadzone środki podczas licytacji. Dziękuję radnym i sołtysom gminy Jednorożec za zbiórkę pieniędzy podczas sesji Rady Gminy i wsparcie w kwocie ponad 800zł, dziękuję mieszkańcom naszej gminy, którzy wsparli finansowo całą akcję, a tym samym okazali niesamowite serce Panu Sylwkowi. Cieszę się, że mieszkańcy naszej gminy potrafią  w takich chwilach okazać wsparcie drugiemu człowiekowi.
Chciałbym również podziękować pracownikom Gminnego Zespołu Usług Komunalnych za pracę przy dostarczeniu i odwiezieniu sceny, dziękuję pracownikom obsługi hali i obiektów szkolnych, którzy służyli pomocą i pracą przed, w trakcie i po całym koncercie oraz wszystkim zaangażowanym w całe przedsięwzięcie.
 
Dziękuję
Wójt Gminy Jednorożec
Krzysztof Stancel
Dodane 2017-10-16 08:12:52